ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 14.10


10-річного полтавця, який заліз на вагон, вдарило струмом

10-річнийхлопець, перебуваючи на залізничній станції у одному із сіл Решетилівської громади, забрався на дах товарного вагону і отримав враження електричним струмом.

До поліції у Решетилівці надійшло повідомлення від медиків про враження струмом неповнолітнього хлопця.   Хлопця госпіталізували до медичного закладу. Причини та обставини травмування дитини зясовують працівники поліції.

При цьому правоохоронці звертаються до батьків із проханням контролювати дозвілля дітей: 

 метою запобігання дитячому травматизму, рекомендуємо постійно контролювати дозвілля дітей та навчати їх правил безпеки життєдіяльності. Навчайте їх безпечно поводитися з електропобутовими, газовими приладами. Розкажіть їм про заходи безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Не дозволяйте дітям проводити дозвілля біля об’єктів критичної інфраструктури, в тому числі біля залізниць, де проходять високовольтні електромережі. Небезпечно також відвідувати ліси, яри, кар’єри, глинища, хати-пустки, недобудови тощо. Наголошуйте дітям на дотриманні ними правил дорожнього руху та етики поводження у публічних місцях. Пам’ятайте, що за безпеку  дітей відповідальні дорослі!

діти, струм, небезпека

За темою:

  • У Полтаві в грудні відкриється будинок Святого Миколая
  • На Полтавщині створили аудіохрестоматію для школярів
  • Переселенцям у Полтаві допомагають з дитячим харчуванням
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.