ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:58 17.02


Андрій Данилко зізнався, що йому багато разів снився Путін

Почесний громадянин Полтави Андрій Данилко у великому інтерв’ю виданню ГОРДОН розповів про дружбу з Ані Лорак, про Путіна у своїх снах та про те, як Таїсію Повалій примусили стати депутаткою.

Данилко, на відміну від деяких своїх колег, не засуджує Кароліну за роботу у Росії та продовжує з нею дружити,  - пише портал «Таблоїд».
"Я знаю Кароліну тисячу років. Хто мені може заборонити з нею спілкуватися, якщо вона моя подруга? Я дивуюся, коли у нас не ставлять її в номінації, як ніби її немає. Це цькування, заказуха. Я не бачу злочину… Лорак виступає в Росії - це жахливо, а Порошенко має свою фабрику в Липецьку - цього ніхто не бачить. Вона - артист, а не політик. У неї зараз найкращий період, купа пропозицій в Росії, її нагороджують за пісні, у неї є своя публіка. Їй що, відмовитися і фарбувати паркани?" - обурився Данилко.

Сам він гастролює світом, проте переважно виступає на закритих концертах.

"Я весь час їжджу. Німеччина, Америка ... В основному це закриті концерти, афішні зараз не працюю. І ми виступаємо таким складом – "Rammstein", ми, Кеті Перрі. Вони там всі шифруються, що вони не виступають на закритих вечірках, не дозволяють знімати себе, хоча все підробляють на цих заходах, в тому числі і Beyonce", - розказав Андрій.

"У Росії теж буваємо. Пітер чи Москва. Замовляють нас люди, які сумують за Україною. В основному єврейські громади, де багато українців. А я виступаю в національному костюмі", - додав він.

А ще Данилка запитали про ставлення до зірок, які йдуть в політику.

"Так тебе або викинуть, або вб'ють, або запропонують ті умови, від яких не зможеш відмовитися. Це я міг відмовитися від 3 мільйонів доларів, а є люди слабкі… Що стосується Повалій, то Тая була депутатом, але ніхто ж не знає, що її одним дзвінком змусили стати депутатом. Просто наказали: "Ти повинна там бути", - зазначив Андрій.

"Коли мені давали 50 тисяч доларів незалежно від мого рішення, просто поспілкуватися, я сказав: "Я вам дам більше, щоб ви до мене навіть не підходили", - додав він.

Також Данилко не у захваті від того, аби Святослав Вакарчук йшов у політику. Мовляв, кожен має займатися своєю справою.

Згадуючи про владу, Андрій зізнався, що російський президент Путін іноді йому сниться.

"Він мені багато разів снився, не можу згадати конкретну ситуацію, але це була не погана ситуація. З Януковичем я ніколи в житті не спілкувався, а з Путіним бачився один раз. У мене залишилося приємне відчуття…", - зізнався Данилко.

"…Це був 2004 рік. Якийсь саміт. Кучма і Путін. Я так розумію, що вони змучилися від нудних пісень, ми якось повеселили їх, і вони до мене підійшли і Путін сказав: "Андрій, спасибі, що ви нас порадували". Я помітив тоді, що він соромиться. Мене вразило, що він дуже невисокого зросту... Але приємна у житті людина. Він мені дуже нагадав мене самого, я теж так соромлюся…" - розповів журналістам Андрій.

 

Підготував Артур ЗАПЕКА

 

культура, політика, Андрій Данилко, Путін, Кучма, Лорак, Вакарчук

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.