16:03 17.02

"Кременчук" здолав "Білий Барс" і виграв усьоме поспіль. ВІДЕО

Хокейний клуб "Кременчук", що виступає в Екстралізі, здобув сьому перемогу поспіль, у 21-му турі обігравши вдома команду "Білий Барс" із Білої Церкви 8:2.

Кременчужани майже не мали проблем у грі проти білоцерківського "Білого Барса". Господарі змагаються за першість у регулярній частині чемпіонату, а гості відчайдушно борються за потрапляння до плей-офф.

У першому періоді "Кременчук" закинув суперникам п'ять шайб і зняв усі питання про переможця. 1:2 і 2:0 - результати другого і третього періодів.

Це сьома поспіль перемога кременчужан.

ХК "Кременчук": Безорчук, Ісаєнко, Акимов, Васильєв, Дегтярьов, Жовнір, Качмар, Романенко, Сірченко, Бойков, Гриценко, Карпенко, Коренчук, Костюк, Лисак, Луговий, Мікулко, Підгурський, Петранговський, Чернишенко, Янішевський.

Шайби : 1:0 - Петранговський (05:47), 2:0 - Коренчук (06:17), 3:0 - Гриценко (10:51), 4:0 - Гриценко (17:28), 5:0 - Підгурський (19:32), 6:0 - Гриценко (28:20), 6:1 - Ружников (34:45), 6:2 - Поцілуєнко (38:11), 7:2 - Качмар (42:39), 8:2 - Петранговський (49:40).