ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:37 19.02


Олександр Горський: "Головне завдання - зберегти гандбол у Полтаві"

Головний тренер полтавського гандбольного клубу "Динамо" Олександр Горський в інтерв'ю сайту Федерації гандболу України пояснив, що команда не грала через грип, а зараз її завдання - зберегти гандбол у місті.

 - Коли команда зіграє свої перші ігри в 2016 році?

 - Ми мали провести в лютому матчі Суперліги із ЗНТУ-ЗАБ та "ZTR-Буревісником", проте, на жаль, у нас травмувалися і захворіли відразу декілька гравців, і зараз у "Динамо" просто не вистачає виконавців на склад, тому на наше прохання матчі наші були перенесені. Тепер найближчі поєдинки проведемо вже у десятих числах березня в Запоріжжі.

 - Були побоювання, чи зможе "Динамо" дограти сезон до кінця.

 - Керівництво знайшло кошти і команда існує, тренується. У нас студентський колектив. Гравці здебільшого 1996-1997 років народження. В обоймі 12-16 чоловік. Маємо по 3-4 тренування на тиждень. Працюємо в ігровій залі УМВС, а також в залі ДЮСШ-1. Цього сезону ми провели лише сім ігор. Цього, звичайно, дуже мало. Можливо, нашим хлопцям ще зарано виступати в Суперлізі. У вищій лізі ми могли б боротися за призові місця. Проте наше головне завдання - зберегти гандбол у Полтаві. Дякуємо за допомогу Федерації гандболу України. Сподіваюся, згодом у нас з'явиться краще фінансування.

 - Як оцінюєте виступи команди в першій частині сезону?

 - Ми мали декілька хороших ігор. Лише один м'яч програли "ZTR-Буревіснику" (25:26), хоча могли і виграти, дали бій на виїзді ЦСКА (30:40), провели напружений поєдинок із КДЮСШ-ЛДУФК (21:23). У нас є потенціал, проте поки не вистачає досвіду. У "Динамо" немає дуже яскравих особистостей. У нас колективна творчість. Головне, що хлопці хочуть грати. У нас чудовий воротар - Микола Кривошей, хороший лівий півсередній Андрій Абрамов та хороші праві крайні: Денис Мухін та Микола Цокало. Бракує ж б'ючих гравців.

 - Яка роль в команді її найбільш титулованого гравця – Юрія Хаухи?

 - Юрій Хауха веде за собою команду, передає досвід молодим хлопцям, вчить ігровому мисленню. Він підтримує гарну фізичну форму, постійно тренується також бере участь у ветеранських турнірах.

 - Які маєте очікування від другої частини чемпіонату?

 - Будемо намагатися виграти у львів'ян та "ZTR-Буревісника" й вирішувати свої завдання в інших поєдинках.

 

Сергій ЦУКІЛО

гандбол, Динамо, Хауха, Горський, спорт

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.