ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 01.12


109-й мікрорайон Полтави залишився без тепла

1 грудня мешканці 109-го мікрорайону залишилися без опалення. "Полтаватеплоенерго" припинило подавати теплоносій до багатоповерхівок мікрорайону на Квітучій, а "Полтаватепло" так і не запустило котельню.

Про це повідомив керівник ЖБК «Ротор» Валерій Горобець.

Керівник іншого підприємства ТОВ «Полтаватепло» Олександр Пороскун завірив мешканців району, що опалення відновлять після обіду. За його словами, тепло має дати «Полтаватеплоенерго» до того часу, поки не запуститься котельня «Полтаватепло» на території ПТМЗ.

Технічно котельня «Полтаватепло» вже готова прийняти газ і розпочати опалювати 109-й мікрорайон.

Однак підприємство не отримало від «Нафтогаз Трейдинг» газ за пільговою ціною. Міський голова Олександр Мамай висловив надію, що Полтавська ОДА допоможе у перемовинах з НАК «Нафтогаз України» щодо надання додаткових об’ємів природного газу за ціною 7,40 грн за кубометр.

Своєю чергою в «Полтаватеплоенерго» повідомили, що ні Полтавська міськрада, ні «Полтаватепло» не зверталися щодо продовження подачі теплоносія. Тобто підприємство не збирається сьогодні подавати тепло до мікрорайону. Щоб «Полтаватеплоенерго» продовжило подавати тепло до 109-го мікрорайону необхідно провести тендер та укласти новий договір. Тендерна процедура — це певний час.

У «Полтаватеплоенерго» не розуміють того, що якщо «Полтаватепло» знало, що не встигне до 1 грудня запустити котельню, то чому завчасно не продовжило договір?

«Полтаватеплоенерго» виставило «Полтаватепло» рахунок за листопад на 8 млн грн. Хоча після того, як фахівці зняли лічильники, буде проведено коригування рахунку і сума буде трохи меншою. При цьому «Полтаватеплоенерго» придбало газ за ціною 36 грн/м³.

Отже, сьогодні є два варіанти виходу із ситуації. Перший — теплоенерго якимось чином продовжує подавати тепло до 109-го мікрорайону. Причому треба враховувати, що «Полтаватеплоенерго» технічно зможе продавати теплоносій, якщо середня температура не буде нижчою за -5 °С. За прогнозами синоптиків Українського гідрометцентру, найближчими днями буде триматися плюсова температура. Другий варіант — «Полтаватепло» запускає свою котельну, навіть за ціною газу 36 грн/м³.

Або є і третій варіант, коли 5000 мешканців мікрорайону будуть мерзнути у своїх холодних квартирах —   спостерігаємо саме за його реалізацією, повідомляє Полтавщина.

теплоенерго, опалення, 109 мікрорайон

За темою:

  • "Полтаватеплоенерго" повідомило про перехід на двоставковий тариф
  • У Полтаві збільшать потужність котельні 109-го мікрорайону
  • До будинків жителів 109-го мікрорайону Полтави почали подавати тепло
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.