ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 26.02


Денис Дедечко і Євген Ткачук, які безкоштовно пішли з Полтави, знайшли собі нові команди

Колишні футболісти "Ворскли" Денис Дедечко і Євген Ткачук розпочнуть весняну частину сезону у нових клубах. Вітчизняних.

Півзахисник Денис Дедечко, який другу частину минулого року провів у Казахстані (в "Астані") підписав контракт із ПФК "Олександрія".

Контракт підписав до кінця чемпіонату. Буду всіляко намагатися допомогти команді виконати поставлене перед нею завдання. У мене не було команди, сидів удома, самостійно підтримував форму. Мені подзвонили друзі і сказали, що є пропозиція від "Олександрії" - я довго не роздумував, відразу погодився. Дуже приємно, що я комусь ще потрібен. Для досягнення оптимальної форми потрібно попрацювати, адже не пройшов з командою повноцінних зборів. Є трохи часу на підготовку до чемпіонату. Буду викладатися повністю, щоб швидше набрати оптимальні кондиції,

- наводить слова хавбека офіційний сайт клубу.

Євген Ткачук, який залишив стан ворсклян кілька тижнів тому, вчора підписав контракт із луганською "Зорею".

Дуже радий підписати контракт із "Зорею". Упевнений у тому, що зможу принести багато користі і показати все, на що я здатний! Я провів у Полтаві майже шість років, зустрів багато хороших людей, які мені допомагали зростати як футболісту і як особистості. У мене з'явилося багато друзів як всередині колективу, так і за його межами. Я твердо переконаний, що той величезний досвід, який я надбав у Полтаві, стане фундаментом для мого прогресу в майбутньому!

- написав Ткачук на власній сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, що обидва ці гравці залишили "Ворсклу" безкоштовно – полтавський клуб не зміг заробити на їхніх трансферах жодної гривні.

Артур ЗАПЕКА

Ткачук, Дедечко, футбол, спорт, Ворскла, Зоря, Олександрія

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.