ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 11.02


12 лютого у Полтаві презентують школу місцевого самоврядування

Полтавська обласна Асоціація місцевого самоврядування презентує 12 лютого (о 10:00) у приміщенні облради багаторівневу школу місцевого самоврядування.

Ази самоврядування у школі будуть викладати старшокласникам, проходитимуть тренінги за участю провідних експертів царини самоврядування для депутатів та працівників апарату самоврядних громад.

Мета — сформувати нову управлінську еліту, яка буде ефективно і успішно розвивати самоврядні громади і Україну в цілому.

Для успішного розвитку громад потрібні досвідчені і фахові спеціалісти. Вони на сьогодні є в області, але потреба значно більша. Тому ми запропонували, щоб основи самоврядування почали викладати ще зі шкільної програми. Далі – на рівні вищого навчального закладу. І нарешті – фахова підготовка та підвищення кваліфікації для працівників органів самоврядування

– розповів голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький.

У реалізації проекту разом із Асоціацією беруть участь обласна та місцеві ради Полтавщини, Полтавський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади органів місцевого самоврядування державних підприємств установ і організацій, Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області, Інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, міжнародні партнери та експерти в сфері місцевого самоврядування.

Школа запрацює вже з березня 2018 року. 

влада, децентралізація, самоврядування, Олександр Біленький

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.