ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:58 27.02


Андрій Міщенко: "Ізраїльський чемпіонат не набагато слабший від українського"

Вихованець полтавського футболу, який свого часу пограв на першість Полтавщини за команду "Нове життя", наразі виступає у вищому дивізіоні ізраїльського чемпіонату.

Андрій на кілька днів завітав додому, на Полтавщину. В одному з матчів ізраїльської ліги отримав травму і тренер дозволив трохи відпочити. Взяв квиток на літак і вирушив до України. Скучив. Каже, що чотири місяці вже не був удома.

24-річний Міщенко починав грати на область у рідних Кобеляках, потім було "Нове життя", комсомольський "Гірник-спорт", алчевська "Сталь". Тренера цієї команди Анатолія Волобуєва може вважати "хрещеним батьком" у футболі. Саме він повірив у гравця, дав йому шанс у великому футболі. Андрія помітили і запросили до еліти - у "Севастополь". А після відомих подій він грав за "Олімпік". В Ізраїлі - з 2015 року. Цей варіант підшукав для нього агент. Цікава країна, цікавий футбол. Міщенко не вважає його рівень набагато нижчим українського, особливо теперішнього.

Звісно, тут є "Динамо" та "Шахтар" - клубів такого рівня в Ізраїлі немає, проте середній рівень футболу там доволі серйозний, немає великої різниці між клубами, тому чемпіонат цікавий, із інтригою у багатьох матчах. А ще - класні стадіони та чудові уболівальники

Інтерв'ю з Андрієм Міщенком - завтра на нашому сайті.

 

спорт, футбол, Андрій Міщенко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.