12:42 13.12

Полтавці взяли "золото" і "бронзу" Кубка України з греко-римської боротьби

У Запоріжжі завершився Кубок України з греко-римської боротьби, за підсумками якого атлети Полтавщини завоювали дві медалі.

У ваговій категорії до 97 кг переміг наш земляк — майстер спорту Євген Савєта, який виграв фінальний поєдинок у майстра спорту міжнародного класу Владлена Козлюка (Одеська область).

У найважчій ваговій категорії — 130 кг — полтавець Віктор Стельвага завоював бронзову медаль.

Кубок України з греко-римської боротьби зібрав найсильніших борців нашої країни, адже він був завершальним турніром у 2017 році. Варто зазначити, що в Запоріжжі у ваговій категорії до 87 кг переміг найрейтинговий у світі борець Жан Беленюк, який є діючим чемпіоном світу і срібним призером Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро.