ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:29 29.02


12 років масових убивств. У Полтаві представили російський переклад американського бестселера

У Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського представили книгу американського історика Тімоті Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером і Сталіним".

Книга Снайдера "Криваві землі. Європа між Гітлером і Сталіним" розкриває жахливі факти про масові вбивства у період із 1933 до 1945 років. Ця праця присвячена народам, які стали жертвами режимів Йосипа Сталіна та Адольфа Гітлера. Снайдер знаходить спільні риси між даними режимами, а також говорить про те, що їх жертвами стало понад 14 мільйонів беззбройних чоловіків, жінок та дітей.

"Нацистський і радянський режими перетворили людей на числа", - пише у "Кривавих землях…" Снайдер. Книга отримала багато схвальних відгуків серед науковців.

Англійською наукова праця побачила світ наприкінці жовтня 2010 року у нью-йоркському видавництві Basic Books. Книга стала бестселером року за версією "The New York Times", книжкою року згідно із "The Atlantic", "The Independent", "The Financial Times", "The Telegraph", "The Economist".

Через рік після виходу оригіналу англійською, у жовтні 2011 року книжка була видана українською мовою видавництвом "Грані-Т". На презентацію українського перекладу до Києва приїхав сам автор.

В 2015 році "Криваві землі…»" видавництво «Дуліби» видало книгу у перекладі російською мовою. На презентацію Снайдер знову приїхав до Києва та ряду інших міст. Саме цю версію книгу і презентували у Полтаві.

Представила книгу в Полтаві Марина Гримич - директор видавництва "Дуліби", яке власне і видало цю працю Снайдера за підтримки Міністерства оборони України, Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні.

Американський історик Тімоті Девід Снайдер народився у 1969 році. Зараз він є професором Єльського університету. Снайдер - фахівець з історії Східної Європи та, зокрема, історії України, Польщі, Росії. Вчений займається переважно історією XX століття, є дослідником націоналізму, тоталітаризму та Голокосту.

Роман ПОВЗИК

книга, снайдер, бібліотека

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.