ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:49 01.03


Третина каналізаційних труб у Полтаві - в аварійному стані

Третина каналізаційних мереж Полтави зношені і перебувають у аварійному стані. Від того на вулицях виникають провали та аварії. З 400 км мереж заміни потребує більше 100 км.

Третина каналізаційних мереж Полтави зношені, знаходяться в аварійному стані і давно потребують заміни. Про це повыдомляє УНН-Центр із посиланням на прес-службу КП "Полтававодоканал".

Різке потепління та швидке розтавання снігу викрили одну стару проблему міської інфраструктури – стан підземних комунікацій. Низка аварій сталася на головних колекторах минулого тижня у Полтаві на Гожулянській, Театральній, Уютній, Красіна, М. Бірюзова та Енгельса. Основною причиною є сульфатно-газова корозія, яка руйнує бетон. Як наслідок – просідання ґрунту і утворення "провалів". Система каналізації міста – це майже 400 км каналізаційних мереж, 19 каналізаційно-насосних станцій. Третина каналізаційних мереж зношені, знаходяться в аварійному стані і давно потребують заміни,

- прокоментували у прес-службі підприємства.

За словами працівників "Полтававодоканалу", частковий ремонт місць аварій власними силами підприємства не дає сталого позитивного результату, майже одночасно виходить з ладу мережа не в одному місці, а по всій своїй довжині. Якщо десять років тому таких випадків виникало 10-15 на рік, то з часом така тенденція збільшилася і потребує прийняття невідкладних заходів.

Водоканал, каналізація, провали

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.