11:07 02.03

БК "Кремінь" поступився "Дніпру" в першій півфінальній грі серії плей-офф. ВІДЕО

У Дніпропетровську відбулася перша гра півфінальної серії плей-офф української баскетбольної Суперліги. "Кремінь" програв "Дніпру" 60:93.

Суперліга 2015/2016. Плей-офф, 1/2 фіналу. Перша гра

БК "Дніпро" – БК "Кремінь" 93:60 (33:15, 15:14, 20:18, 25:13)

Господарі майданчика вирішили своє завдання практично у першій чверті, в якій перемогли з різницею у 18 очок. Втративши перед цією грою Тіщенка та Скрипця, "Кременю" було важко чинити гідний супротив супернику, який на всіх парах мчить до чемпіонства. Зробивши необхідний гандикап, дніпряни трохи послабили тиск і друга чверть пройшла майже у рівній боротьбі.

Після великої перерви розрив у рахунку, як і раніше, складав близько двадцяти очок, незважаючи на результативну гру лідерів "Кременя" Роба Вудсона та Максима Балашова. І якщо третя чверть минула у більш-менш рівній боротьбі, то, суттєво додавши в заключній десятихвилинці, дніпряни потужно фінішували та довели різницю в рахунку до більш ніж тридцяти пунктів.

Другу гру команди зіграють також у дніпропетровському СК "Шинник" сьогодні о 19:00.

У іншому півфіналі "Будівельник" із рахунком 78:53 обіграв львівську "Галичину".