16:09 24.01

"Ворскла" стала "зимовим чемпіоном" Туреччини. ВІДЕО

Футболісти полтавської "Ворскли" 24 січня завершили перший турецький збір перемогою над польським клубом "Арка" з міста Гдиня зі звичним нині для себе рахунком - 2:1.

Ворскла — Арка (Гдиня, Польща) — 2:1
Голи: Кулач 9, Васін 54 - Кун 79.
Ворскла: Шуст, Сапай, Чижов (Даллку 46; Остапенко 65), Гіоргадзе, Пердута (Дедяєв 46), Шарпар (Кравченко 46), Чеснаков (Сидоренко 78), Ребенок (Кадимян 46), Кулач (Коломоєць 46), Кобахідзе (Одарюк 46), Васін (Шаповал 72).

Ворскляни відкрили рахунок уже в дебюті матчу. Павло Ребенок подав із флангу, а Кулач в один дотик відправив м'яч у сітку. Щоправда, не обійшлося без рикошету від голови захисника - 1:0. Після перерви ворскляни зробили заміни і на 9-й хвилині другого тайму забили вдруге. Одарюк з флангу віддав на Васіна — і Денис забив свій дебютний м'яч за "Ворсклу" пострілом із семи метрів — 2:0.

М'яч Патріка Куна з "Арки" після помилки ворсклян у захисті став "голом престижу" для поляків.

Неймовірно, але факт — ворскляни виграли на зборах усі чотири матчі з однаковим рахунком 2:1.

Сьогодні ввечері команда Василя Сачка розпочне шлях додому за маршрутом Анталія — Анкара — Київ — Полтава. Щоби за кілька днів знову повернутися до Туреччини, де на біло-зелених чекатиме новий тренувальний збір.