15:45 01.02 1268
32 проштампованих та не заповнених дорожніх листа виявили патрульні у водія маршрутного автомобіля "РУТА" під Полтавою, на трасі Київ-Харків, коли зупинили маршрутку з механічними пошкодженнями.
При перевірці документів у водія працівники патрульної поліції побачили пачку дорожніх листів проштамповані лікарем та механіком приватного підприємства "ЛЮГ".
Водій автотранспорту повідомив: нічого злочинного не зробив.
Максим Мажуга,інспектор роти № 2 батальйону УПП в Полтавській області Департаменту патрульної поліції, каже, водій пояснив: оскільки виїжджає рано, лікарі та механіки не встигають приходити на роботу, а питання вирішувати якось потрібно. Тож начальником було прийнято рішення надати йому ось ці дорожні листи, щоб він їх самостійно заповнював.
Це суворо заборонено законом, оскільки — ні медичний працівник його не зможе перевірити, в тому числі на стан алкогольного сп’яніння, ні механік, який не може перевірити технічний стан транспортного засобу
На місце події патрульні викликали слідчо-оперативно групу щодо оформлення складу злочину.
Перейменують Південну залізницю
14:30 17.03