17:48 04.03

Хокейний "Кременчук" поступився "Донбасу" і боротиметься за друге місце

У рамках 25-го туру регулярного чемпіонату країни ХК "Кременчук" без шансів програв у Дружківці лідеру чемпіонату - ХК "Донбас" - 2:7.

Донецький клуб вже до шостої хвилині двічі пробив ворота кременчужан. Відзначилися два захисника - Всеволод Толстушко (в більшості) і Денис Петрухно.

На початку другого періоду Олександр Журун довів перевагу господарів льоду до трьох шайб. Після цього кременчужани проявили характер і з інтервалом менш ніж за хвилину скоротили розрив у рахунку до мінімуму - відзначилися Тимур Гриценко і Дмитро Чернишенко. На жаль, далі все п'ять шайб закидали тільки господарі льоду, і в результаті впевнено перемогли - 7:2.

Кременчужани після цієї поразки зберігають теоретичні шанси на перемогу в "регулярці", адже надолужити відставання у вісім очок із донецькою командою в останніх трьох турах виглядає нереальним, так як суперниками у донеччан залишилися слабкі команди.

ХК "Кременчук" побореться за друге місце з київським клубом "Дженералз", від якого наразі відставання - три очки. Кременчужани зустрінуться зі столичним клубом 12 березня на своєму майданчику СК "Айсберг", де і вирішиться доля другого місця регулярного чемпіонату.

Донбас — ХК Кременчук - 7:2 (2:0; 2:2; 3:0)

Голи: 1:0 — Толстушко (Ігнатенко, 1:31 — більш.). 2:0 — Петрухно (Алексюк, Буценко, 5:09). 3:0 — Журун (Алексюк, Кочетков, 20:29 — 5×3). 3:1 — Гриценко (Петранговський, Підгурський, 24:48. 3:2 — Чернишенко (Коренчук, 25:23). 4:2 — Чердак (Буценко, Захаров, 32:14). 5:2 — Буценко (Бабинець, Нікіфоров, 41:22). 6:2 — Кочетков (Докшин, 50:40). 7:2 — Карп (Кочетков, Докшин, 58:55 — більш.)

Кременчук: Шевчук. Романенко — Ісаєнко, Андрейків — Дегтярьов, Сірченко — Жовнір, Васильєв — Акимов. Коренчук — Карпенко — Лисак, Підгурський — Качмар — Чернишенко, Бойков — Костюк — Луговий, Мікулко — Гриценко — Петранговський.