ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 07.02


Полтавські пенсіонери-силовики провели останній мирний протест

Сьогодні, 7 лютого, біля будівлі Полтавської ОДА знову мітингували пенсіонери силових структур, екс-військовослужбовці та міліціонери. Вони попередили владу – це була остання мирна акція протесту.

Як повідомив учасник акції в Полтаві, голова Ради ветеранських організацій силовиків Полтавщини Олександр Марущенко, до столиці вночі для участі в акції пенсіонери силових структур виїхали вісьмома автобусами. Усього майже 400 чоловік із Полтави, Кременчука, Миргороду, Лубен та Лохвиці. Про це пише Панорама Полтавщини.

Вони приєдналися до всеукраїнської акції протесту попід стінами Кабміну та Верховної Ради, де зібралися тисячі "силовиків", вимагаючи справедливого перерахунку пенсій колишнім військовослужбовцям та працівникам МВС.

Такі ж вимоги висували владі і ті пенсіонери силових структур, що зібралися на майдані біля ОДА.

Організатори акції заявили, що востаннє попереджують владу, вимагаючи від неї виконати чинне законодавство України щодо пенсійного забезпечення військовослужбовців. І це — остання мирна акція в обласному центрі. Якщо влада не дослухається до законних вимог ветеранів, то у подальшому протестний рух ветеранів-силовиків, за їхніми словами, набиратиме обертів і вони вдадуться до радикальних кроків.

Першим із яких буде перекриття автодороги Київ-Харків у Полтаві, в районі ринку "Мотель".

 

 

протест, пенсії, силовики

За темою:

  • Протестувальники перекрили в'їзд вантажного транспорту до Гадяча
  • Полтавці долучаться до Всеукраїнської антихутряної акції
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.