10:08 08.02

"Ворскла" програла спаринг скромному угорському клубу. ВІДЕО

7 лютого в Туреччині ворскляни перервали свою чудову переможну серію ігор на зборах. Полтавські футболісти програли (1:3) сьомій команді угорського чемпіонату з 20-тисячного містечка Пакш.

Ворскла — Пакш (Угорщина) — 1:3

Голи: Кулач 32-пен. — Харашті 21-пен., Бертуш 60, 80.
Ворскла: Шуст (Каневцев 70), Чижов (Васін 43), Гіоргадзе, Пердута (Саків 75), Сапай (Сидоренко 75), Кравченко (Скляр 50), Шарпар (Даллку 46), Чеснаков, Кадимян (Кобахідзе 46), Ребенок (Одарюк 56), Кулач (Коломоєць 46).

На 68-й хвилині червону картку отримав Андро Гіоргадзе (груба гра).

У першому таймі суперники обмінялися голами з пенальті. А після перерви забивали лише угорці. Спочатку після грубої помилки ворсклян в центрі захисту, а потім — феноменально реалізувавши стандарт. Дивовижний за красою гол забив 27-річний півзахисник Лайош Бертуш.

На зборах ворскляни мають ще один ігровий день, а вже 17 лютого на них чекає перший офіційний матч року.