20:45 20.03

Федорко виграв чемпіонат світу з новим світовим рекордом!

Полтавець Олег Федорко встановив новий світовий рекорд та виграв "золото" у стрибках у висоту на чемпіонаті світу з легкої атлетики, який цими днями відбувається в іспанській столиці - Мадриді.

У Мадриді стартував чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів. У перший же день змагань стрибунів у висоту за найвищі нагороди боровся і відомий полтавець Олег Федорко (вікова категорія 60+). В одній зі спроб Федорко показав результат 178 сантиметрів, на два сантиметри перевищивши власне світове досягнення, яке було встановлене в січні у Мінську.

Так наш земляк став чемпіоном світу серед ветеранів та оновив світовий рекорд серед стрибунів у своїй віковій категорії. Призери змагань у Мадриді залишилися далеко позаду від фантастичної позначки Федорка!