ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:38 11.03


Прокуратура через суд повернула водні ділянки ландшафтного парку державі

Прокуратура Полтавської області вжила заходів для повернення державі двох ділянок водного фонду загальною площею понад 148 га і вартістю майже 45 млн грн., незаконно наданих у користування одному з товариств селища Диканька.

За інформацією заступника прокурора області Олександра Савенка, позовні вимоги прокуратури про повернення суб'єктом підприємницької діяльності цих земель були задоволені рішенням господарського суду області минулого року. Також судом визнані недійсними розпорядження Диканьської районної державної адміністрації про передачу в оренду водного дзеркала в адміністративних межах Диканської селищної та Водянобалківської сільської рад і договори оренди водного об'єкта та земель водного фонду, укладені з товариством у 2012 році.

Суд погодився з позицією прокуратури, що Диканьська райдержадміністрація порушила вимоги Земельного кодексу України, оскільки не мала повноважень розпоряджатися землями даної категорії,

- сказав Олександр Савенко.

Цьогоріч за результатами примусового виконання вказаного судового рішення земельні ділянки, які, до речі, є об'єктами природно-заповідного фонду, оскільки включені до регіонального ландшафтного парку "Диканьський", повернуто до державних земель запасу.

прокуратура, парк, оренда, земля

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.