ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:58 12.03


Суд відхилив клопотання прокуратури по справі Мосійчука

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу народному депутатові Ігорю Мосійчуку.

Печерський суд ухвалив рішення про повернення клопотання ГПУ про зміну раніше обраного мені запобіжного заходу назад до прокуратури, а також відмовив у розгляді клопотання про продовження запобіжного заходу

– написав Мосійчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

17 вересня 2015 року Верховна Рада дала згоду на притягнення Мосійчука до кримінальної відповідальності, затримання й арешт, після чого його затримали силовики в будівлі парламенту. Перед голосуванням генеральний прокурор Віктор Шокін показав депутатам відео, на якому депутат нібито отримує хабар в одному з полтавських кафе. Сам 43-річний парламентар назвав відео неправдивим, а обвинувачення на його адресу – політичною помстою, пише radiosvoboda.org

Корінного лубенчанина Мосійчука підозрюють у вчиненні правопорушень, передбачених п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема в одержанні неправомірної вигоди.
Раніше суд обрав Мосійчукові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

15 листопада 2015 року депутата звільнили з-під варти, оскільки закінчився попередній визначений судом термін його ув’язнення, а Печерський райсуд Києва не продовжив його до того моменту. Після цього вже кілька разів переносилося засідання з обрання Мосійчуку запобіжного заходу. 

суд, прокуратура, Мосійчук, політика

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.