ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 22.05


14 червня відбудеться розгляд справи щодо вбивства депутата Миргородської міськради

21 травня у Миргородському міськрайонному суді продовжили розгляд справи щодо вбивства голови фракції ВО «Свобода» в Миргородській міській раді, очільника місцевої «Свободи» Олега Супруненка.

На судовому засіданні допитали Гребенюка, який вже перебуває за ґратами. Він розповів, хто організував напад та як проходила підготовка, пише Рl.oblast.online.

Гребенюк вже відбуває покарання —  потрапив за ґрати на 7 років. Захист обвинувачених попросив суддю заборонити журналістам знімати відкрите судове засідання.

Після клопотання захисту обвинувачених суддя заборонила журналістам проводити фото та відеозйомку, а також аудіофіксацію відеоконференції допиту Гребенюка. Проте, за інформацією полтавської «Свободи», під час допиту Олександр Гребенюк зізнався у побитті Олега Супруненка та розповів про підготовку нападу.

По-перше, за його словами, Хачатур Хачатрян планував залякати депутата Олега Супруненка, а точніше нанести тілесні травми. Нападників було четверо (організатор — Хачатур Хачатрян, його брат Руслан Хачатрян, Левон Марданян та сам Олександр Гребенюк).

По-друге, як він розповів, загиблого били алюмінієвими битками та арматурою.

До речі, перед нападом за ним слідкували, щоб знати коли він повертався додому з заводу та якою дорогою. Коли вони збиралися на напад, то Хачатрян наказав їм приховати обличчя, щоб їх не впізнали, та залишити мобільні телефони вдома.

На місце нападу четвірку привіз чоловік, якому близько 50-60 років. Також був інформатор, який повідомляв час, коли Олег виходив із заводу. Його особа досі не встановлена.

За інформацією Гребенюка, Хачатур Хачатрян наказав забрати речі Супруненка, щоб ініціювати пограбування, та перенести його.

По-третє, засуджений повідомив, що після скоєного злочину вони зустрічались з Хачатуром, коли дізнались, що Олег потрапив до реанімації, та обговорювали, як себе поводити.

Свідків обвинувачення не допитали, тому що вони не з’явились на засідання.

Суддя відклала судовий розгляд на 13:30 14 червня.

Нагадаємо, депутата від «Свободи» Олега Супруненка побили 12 липня 2017 року. 7 серпня, не виходячи з коми, він помер. Йому було лише 29 років.

суд, Олег Супруненко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.