ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 19.03


"14 днів довіри у Полтаві": на містян чекають виставка, публічна дискусія та акція-експеримент

Громадська організація "Полтавська платформа" спільно з Краєзнавчим музеєм та "Місцевою кав’ярнею" з 18 по 31 березня проведуть ряд заходів під спільним гаслом "14 днів довіри у Полтаві".

Так, із 18 по 29 березня в Краєзнавчому музеї ім. В. Кричевського та "Місцевій Кав’ярні" одночасно відбудеться виставка робіт фіналістів конкурсу плакату довіри. Конкурс проходив у Львові у серпні-вересні 2018 року. Участь у ньому взяли дизайнери та художники з 20 країн світу, організаторами було отримано понад 500 робіт. Конкурс проводився в рамках Бієнале довіри.

21 березня в "Місцевій кав’ярні" буде проведено акцію "Відкритий чек", мета якої — заохотити містян та гостей задуматися про довіру у нашому повсякденні.

28 березня о 18:00 у Краєзнавчому музеї відбудеться інтерактивна панельна дискусія "Паралелі довіри".

"Недовіра пронизує українське суспільство на всіх рівнях. Вона помітна неозброєним оком у політиці, економіці, способах ведення бізнесу, засобах масової інформації та у приватних стосунках. Довга низка історичних та ідеологічних передумов призвела до того, що зранена довіра стала слабким місцем нашого суспільства. Тому ми, організатори, переконані — відновлення і утвердження довіри може стати саме тією точкою, яка дасть поштовх до системних змін у соціумі. Ми не розраховуємо отримати готові рецепти, як зробити довіру щоденною практикою кожного тут і зараз. Ми пропонуємо усім, хто поділяє нашу ідею, почати систематичну роботу над поширенням такої корисної соціальної звички", — резюмувала директорка ГО "Полтавська платформа" Альона Гончаренко.

суспільство, акція, довіра, виставка, музей

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.