ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 05.09


14 вересня стартує голосування за проєкти обласного бюджету участі

Цього року на Бюджет участі Полтавської області подали 148 проєктів, з яких два не відповідають встановленим вимогам. Тож у голосуванні, яке триватиме з 14 по 30 вересня.

Жителі Полтавщини подали на обласний Бюджет участі 148 проєктів, що стосувалися комунального господарства, спорту, туризму та культури, навколишнього середовища та соціального захисту.

Найпопулярніша категорія “Комунальне господарство”, є проєкти щодо освітлення, будівництва фонтанів, дитячих майданчиків, у категорії “Спорт та туризм” є чимало проєктів по створенню веломаршрутів, мотузкових парків, скейт-парків, “Освіта і культура” — фестивалі, літні кінотеатри, класи на відкритому просторі, у категорії “Соцзахист” цікавим є проєкт про створення мобільної групи підтримки для людей з додатковими потребами та різних соціальних верств населення.

Два проєкти, подані на конкурс, не відповідали встановленим вимогам, – розповіла заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської облради Олеся Дроботенко.

Уперше подали проєкти Сенчанська, Градизька та Нехворощанська громади, повідомляють Новини Полтавщини.

Найбільше – подали з Гадяцького, Полтавського, Кременчуцького та Хорольського районів. Мешканці Миргородського, Диканського та Машівського районів не взяли участь в обласному Бюджеті участі.

 

“Третину проєктів подали онлайн через смарт-платформу. І ми вже перевіряємо завантажений пакет документів. Це дуже зручно”, – додала начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ірина Березова.

 

Робоча група підтримала пропозицію щодо побудови окремих двох рейтингів за результатами голосування: для проєктів сіл, селищ та для проєктів міст районного, обласного значення. Мета — дати можливість міським проєктам вигравати.

На реалізацію Бюджету участі Полтавської області передбачено 6 мільйонів гривень.

Нагадаємо, прийом проєктів тривав з 20 липня до 20 серпня. 

 

бюджет участі, область, голосування

За темою:

  • 21 жовтня відбудеться сесія міської ради
  • Полтавські депутати перерозподіляють бюджет та землі
  • У Полтаві ухвалили зміни до міського бюджету-2020
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.