19:20 07.04

Полтавські футзалістки втратили перемогу у "рідних стінах"

У спорткомплексі ПЗМС 7 квітня відбувся матч другого етапу чемпіонату країни з футзалу між полтавками та харківською "Теслою". Господарки майданчика не втримали перевагу у два м'ячі.

ПЗМС — Тесла - 2:2
Голи: Єрмоленко 3, Дударчук 8 — Єрьоменко 8, Дичко 32.
ПЗМС: Цикаленко - Шаповал, Гавриш, Бабенко, Єрмоленко - Дударчук, Мочалова, Келеп.

Полтавки втратили важливі очки у боротьбі за чемпіонський титул. На третій хвилині вони відкрили рахунок - м’яч після удару Валерії Єрмоленко рикошетом від когось із харків'янок потрапив до сітки воріт "Тесли". За п’ять хвилин Юлія Дударчук зважилася на дальній удар і він теж виявився влучним - 2:0.

Гості, на своє щастя, швидко повернулися у гру - Христина Єрьоменко скоротила відставання на тій же хвилині. На перерву команди пішли за рахунку 2:1. А у другому таймі гості відновили рівновагу. Гол на свій рахунок записала Яна Дичко. Більше того, харків’янки мали шанси виграти матч, проте ними не скористалися.