19:00 21.04

"Ворскла" двічі забила "Шахтарю", але програла. ФОТО

Ворскляни поступилися чинному чемпіону країни - "Шахтарю" - у матчі 28-го туру УПЛ, який відбувся у Харкові. Полтавці програвали по ходу гри 0:3, проте знайшли в собі сили двічі "розписатися" у воротах П'ятова.

Шахтар — Ворскла — 4:2

Голи: Марлос 23, 47, Коваленко 50, Алан Патрік 88 — Коломоєць 53, Сергійчук 62.

Шахтар (1-4-2-3-1): П'ятов — Ісмаїлі, Ракицький, Кривцов (Ордець 46), Бутко — Степаненко, Фред — Зубков (Дентіньо 85), Коваленко (Алан Патрік 65), Марлос — Кайоде.

Запасні: Шевченко, Петряк, Малишев, Бланко-Лещук.

Головний тренер — Пауло Фонсека.

Ворскла (1-4-4-2): Ткаченко — Ребенок, Гіоргадзе, Даллку, Пердута — Одарюк (Кадимян 58), Чеснаков, Скляр (Кравченко 58), Кобахідзе — Сергійчук (Сапай 80), Коломоєць.

Запасні: Шуст, Чижов, Гончар, Саків.

Головний тренер — Василь Сачко.

Попередження: Степаненко 27, Ракицький 38, Алан Патрік 84, Марлос 84, П'ятов 87, Дентіньо 90+4 — Гіоргадзе 7.
Арбітр – Анатолій Абдула (Харків).
21 квітня 2018 року. Харків. Стадіон "Металіст". 4698 глядачів. 20 градусів.

Полтавці провели два різні тайми. До перерви вони були безідейними та малорухливими. До того ж, часто помилялися у простих ситуаціях. І пропустили від Марлоса після серії помилок у центрі оборони.

На початку другого тайму гості швидко пропустили ще двічі, проте знайшли в собі повернутися в гру завдяки влучним ударом Коломойця та Сергійчука, які у цьому матчі разом вийшли у стартовому складі.

Ворскляни завдали по воротах П'ятова за 90 хвилин лише три удари, два з яких — у площину воріт, і обидва виявилися влучними. Донеччани атакували набагато більше, частіше били по воротах і заслужили цю перемогу. Крапку наприкінці гри поставив Алан Патрік, який вийшов на заміну — 4:2.

Василь Сачко: «Ми мали значні проблеми перед грою — діяли сьогодні без Шарпара та Кулача. Не все у нас виходило, у першому таймі боролися з власним острахом, а в другому мали інший вигляд. У нас із суперником різні швидкості, але хлопці зробили на полі те, що могли».