20:34 25.04

"Шкільна ліга": ще одна команда забронювала місце у плей-офф. ФОТО

25 квітня відбулися чергові календарні поєдинки "Шкільної ліги" з футболу (грають діти до 11 років) на призи нашого видання. У групі 1 (спортзал НВК № 16) тривала боротьба за дві путівки до чвертьфіналу.

Центральний матч ігрового дня був першим у розкладі. Поєдинок збірних 38-ї та 13-ї шкіл мав пояснити, чи є шанси на чвертьфінал у симпатичної команди господарів групи. Програючи по ходу гри з рахунком 0:2, хлопці з 13-ї школи знайшли в собі сили відновити паритет. Вони скористалися двома помилками суперника і здобули нічию — 2:2. Завдяки цьому результату 38-ма школа достроково забронювала собі місце в плей-офф (9 очок), а 13-й, щоби туди потрапити — слід не програти в останньому турі групи господарям із НВК-16. Наразі у 13-ї школи в активі 7 очок, а у НВК-16 — 6. Буде бій!

А 10-річний воротар із 13-ї школи Данило Сахно — кращий футболіст ігрового дня за версією нашого видання. Вітаємо!

Команда з Рибців хоча і програла обидва свої поєдинки, але їй варто подякувати за участь у змаганнях окремо. По-перше, у цій збірній чимало дівчат, а по-друге, ця команда зіграла всі поєдинки незважаючи на те, що їхати на Сади дітям доводилося з пересадками громадським транспортом. А перемоги ще прийдуть…

15:00  8 — 34

Генеральним спонсором турніру є ТОВ Українська зерноторгова компанія.

Офіційним партнером турніру є інтернет-магазин Рlayfootball:

— спеціалізоване футбольне взуття (бутси, сороконіжки, футзалки), футбольні м'ячі, форма командам, форма клубів і збірних;