10:31 22.03

Єгор Дементьєв завоював дві "бронзи" паралімпійського чемпіонату світу

У містечку Монтік'ярі (Італія) відбувся паралімпійський чемпіонат світу з велоспорту на треці, де 29-річний Єгор Дементьєв із Кременчука завоював дві бронзи у нозології C5.

Початок чемпіонату світу виявився не надто успішним для Дементьєва, у першому виді трекової програми - індивідуальній гонці на час (1000 метрів) він фінішував із восьмим результатом (1 хвилина 08.630 секунди).

У двох інших номерах програми (19 і 20 березня) наш земляк виборов дві бронзові медалі: спочатку - у Pursuit (гонка за лідером, чотири км), потім - у Scratch Race (масовий старт).

Результати чемпіонату у Монтік'ярі продемонстрували готовність багатьох спортсменів до головного старту сезону - Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Не випадково у трьох різних номерах трекової програми у Монтік'ярі були різні чемпіони у нозології C5: в індивідуальній гонці - Альфонсо Сабело (Іспанія), у гонці переслідування - Майкл Галлахер (Австралія), у масовому старті - Джонатан Джилд (Велика Британія).