ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:01 22.03


Поруч із "Полтавагазом" мітингували проти встановлення лічильників. ФОТО

Поруч із ПАТ "Полтавагаз" на вулиці Козака близько двох сотень полтавців протестували проти встановлення загальнобудинкових лічильників газу замість індивідуальних. І перекрили вулицю. Фото Олега Журавльова.

У Полтаві поруч із будівлею ПАТ "Полтавагаз" відбувся мітинг проти встановлення загальнобудинкових лічильників на газ. Участь у ньому взяли близько двох сотень полтавців.

Ми не проти окремих лічильників у кожну квартиру, але при встановленні загальнобудинкових нас відверто притискатимуть. Чому ми маємо сплачувати за боржників?

- запитували протестувальники. Також вони перекрили рух вулицею Козака.

До пікетувальників вийшов керівник ПАТ "Полтавагаз" Ростислав Гринчак, який повідомив:

Роботи зі встановлення лічильників будуть зупинені гна місяць, ми проведемо роботу на рівні НКРЕКП у Києві із врегулювання конфлікту.

За інформацією "Полтавагаз", у місті має бути встановлено близько тисячі загальнобудинкових лічильників. Деякі з них уже установили, однак жителі окремих будинків не дозволили цього зробити. Їхня мотивація - за газ має сплачувати кожен окремо за себе.

Після розмови з керівником підприємства пікетувальники почали розходитися. Рух вулицею Козака відновлено. Організатори мітингу говорять, що це була попередждувальна акція.

пікет, мітинг, фото Полтавагаз, Гринчак, лічильники

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.