ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:03 22.03


До дня вшанування пам'яті Сорока святих з Ніжина до Полтави привезли чудотворну ікону

За традицією, до Полтави до дня вшанування пам'яті Сорока святих привезли з Ніжина мироточиву ікону "Всіх Скорботних Радість".

Сьогодні, 22 березня до дня вшанування пам'яті Сорока Севастійских мучеників в Полтаву привезли мироточиву ікону "Всіх Скорботних Радість". Ікону вже виставили для поклоніння в Свято-Миколаївському храмі Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Узагалі ікона знаходиться в Ніжині. Ось уже впродовж як мінімум п'яти років її привозять до Полтави до дня вшанування пам'яті Сорока Севастійських мучеників. Вона мироточить, і вважається чудотворною,

- повідомив Олександр Дедюхін, настоятель Свято-Миколаївського храму.

О 9:00 в храмі відбулася Святкова архієрейська літургія. За словами Олександра Дедюхіна, як для буднього дня, людей прийшло достатньо багато, приблизно 50 – 100 чоловік. Службу очолив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

Вважається, що назва "Всіх Скорботних Радість" свідчить про те, що через ікону до Господа звертаються ті, хто перебуває в скорботі та печалі. Тож щодня о 17:30 з 22 по 26 березня в Свято-Миколаївському храмі полтавці можуть помолитися до Богородиці перед чудотворним образом.

27 березня після літургії о 9:00 розпочнеться хресний хід, і мироточиву ікону віднесуть до Свято-Успенського Собору.

ікона, храм, релігія, Дедюхін

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.