10:06 23.03

Снайпери Полтавщини завоювали сім медалей чемпіонату країни зі стрільби

У Львові на чемпіонаті України з кульової стрільби в приміщенні збірна Полтавщини завоювала сім медалей і посіла третє місце. Золото - у чоловічої збірної у вправі МГ-9.

У Львові завершився чемпіонат України з кульової стрільби у приміщенні, за підсумками якого збірна Полтавщини завоювала сім медалей (золоту, три срібні і три бронзові) й посіла у командному заліку третє місце (1338.5 очка), поступившись лише збірним командам Львівської та Дніпропетровської областей.

Більшість нагород - п'ять медалей - наші земляки вибороли у командних першостях в окремих стрілецьких вправах. Чоловіча збірна Полтавщини стала чемпіоном України у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) з результатом - 1781 очко. Тут майстри спорту міжнародного класу Андрій Сировня і Олексій Хабаров вибили відповідно 596 і 593 очка, а заслужений майстер спорту Юрій Сухоруков - 592 очка.

Найбільше нагород - одразу три медалі - наші земляки вибороли у вправі МГ-6 (довільна гвинтівка, 50 м, три позиції: лежачи, з коліна, стоячи - по 40 пострілів). В особистій першості Юрій Сухоруков завоював "срібло" - 1176 очок (фінал - 456,5), а Андрій Сировня - "бронзу" - 1160 (фінал - 442,9). У командній першості тут полтавці завоювали "срібло" - 3485 очок (Сухоруков - 1176, Сировня - 1160, Хабаров - 1149).

Ще дві медалі завоювали снайпери Полтавщини у командних першостях зі стрільби з пістолету. Срібну медаль - у вправі МП-6 (малокаліберний пістолет, 50 м, 60 пострілів) - 1604 очка (Олексій Небесний - 543, Максим Городинець - 538, Євген Конвісар - 523), бронзову медаль - у вправі МП-8 (швидкостріляючий пістолет, 25 м, 60 пострілів) - 1662 очка (Конвісар - 557, Небесний - 553, Городинець - 552).

А жіноча збірна Полтавщини, у складі якої виступали три майстри спорту міжнародного класу, завоювала командну "бронзу" у вправі МГ-9 (довільна гвинтівка, 50 м, 60 пострілів лежачи) з результатом - 1766 очок (Вікторія Сухорукова - 590, Світлана Бойкова - 588, Карина Сулімова - 588).