ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:07 23.03


На сесії облради - безлад. Активіста вивела поліція. ФОТО

Після скандувань і вигуків з боку "активістів" з приводу КП "Полтавафарм" у сесії облради оголосили перерву. Одного з них вивела поліція. А тим часом на підприємство можуть призначити нового директора-депутата.


У ці хвилини в засіданні позачергової сесії облради оголосили перерву. Під час виступів представників громадськості мова знову зайшла за долю комунального підприємства "Полтавафарм". Із цього приводу висловлювалися "активісти" й депутати. Під час виступу депутата Сергія Чередніченка із залу йому кричали "Ганьба!" за те, що той нібито створив новий лікарняний фонд замість боротьби зі старими. Найбільш активного "крикуна" Підгорного вивела з залу поліція. Утім, Чередніченку теж дісталася порція критики за популізм.

А тим часом нам стало відомо, що посаду керівника "Полтавафарм" можуть довірити депутату обласної ради Валерію Прядку (Партія простих людей). На заваді може стати відсутність профільної освіти та несприйняття з боку колективу й "активістів" (через що страждає призначений нещодавно Майборода).

Прядко, сесія, облрада

Топ-5 за тиждень :