ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:01 25.03


Хлопець із Глобинського району воював на боці ДНР

20-річний випускник ПТУ з Глобинського району під впливом пропаганди поїхав на Донбас, де брав участь у діяльності збройних формувань ДНР. Його справу направили до Артемівського суду Донеччини.

Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до Артемівського міськрайонного суду Донецької області для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо мешканця Глобинського району.

Випускник професійно-технічного училища, 1996 року народження, під впливом агітації терористичної організації "Донецька народна республіка", що розповсюджувалась в одній із соціальних мереж, поїхав на Донеччину, де упродовж липня-листопада 2014 року брав участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань "Російська православна армія" та "Горлівський батальйон територіальної оборони ДНР".

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби прокуратури області Микола Верблюд.

За словами прокурора, зазначена особа обвинувачується за ч.2 ст.260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування) Кримінального кодексу України.

Зараз юнак перебуває під вартою, він активно сприяв проведенню досудового розслідування, повністю визнав свою вину у вчиненні злочину та шкодує про скоєне

- зазначив Микола Верблюд.

ДНР, суд, прокуратура

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.