10:20 26.03

Полтавський боксер залишився без нагород міжнародного турніру

На міжнародному турнірі з боксу в Литві полтавський боксер Зоравор Петросян у складі молодіжної збірної України у категорії до 60 кг в 1/8 фіналу переміг технічним нокаутом тунісця, але в чвертьфіналі поступився італійцю.

У Вільнюсі (Литва) триває міжнародний турнір з боксу, присвячений пам'яті олімпійського чемпіона Данаса Познякаса (Дана Позняка), в якому у складі молодіжної збірної України виступав полтавець Зоравор Петросян, він змагався у ваговій категорії до 60 кг.

На жаль, наш земляк залишився без нагород, в 1/8 фіналу Петросян переміг Гуталі Лоная (Туніс) - технічним нокаутом уже у першому раунді, а в 1/4 фіналу програв Франческо Йоці (Італія) за оцінками суддів - 1:2. Тут суддя з Литви дав перевагу українцю (29:28), а судді з Естонії та Латвії - італійцю (29:28 і 30:27). Разом з італійцем півфіналістами (й відповідно, медалістами) турніру (до 60 кг) стали також боксери з Казахстану, Латвії та Ізраїлю.