ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:17 26.03


У Миргороді судили військовослужбовця, який відмовився їхати на війну

За відмову служити в АТО Мирогородський міськрайонний суд засудив військовослужбовця до шести місяців виправних робіт.

Солдат військової служби за призовом під час мобілізації відмовився виконати наказ командира військової частини та бойове розпорядження командувача Сухопутних військ Збройних сил України. Наказ та розпорядження стосувались виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини польова пошта В-1060 у Миргороді Полтавської області та переміщення його для подальшого проходження військової служби до Донецької і Луганської областей. Однак військовослужбовець відмовився їхати в АТО і залишився в Миргороді.

Це сталося 5 лютого 2015 року, а днями Миргородський міськрайонний суд визнав винним військовослужбовця у пред'явленому обвинуваченні за ст.402 ч.1 КК України (Непокора). Притягуваному призначили покарання у виді шести місяців виправних робіт за місцем роботи з відрахуванням в доход держави десяти відсотків із суми його заробітку. Обвинувачений працює водієм у ТОВ "Кондитероптторг" та фактично проживає у Сумах.

На суді свою винуватість в інкримінованому діянні обвинувачений визнав повністю і сказав, що дійсно відмовився виконувати доведені до нього наказ і розпорядження відповідних начальників.

На даний момент чоловіка звільнено з військової служби і він не є військовослужбовцем.

Раніше чоловік судимий не був. Він одружений та має на утриманні двох малолітніх дітей.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.