ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:13 28.03


Завтра - позачергова сесія міської ради. Розглядатимуть бюджетні земельні і комунальні питання. Деякі депутати - проти

Міський голова Олександр Мамай підписав розпорядження про скликання завтра, 29 березня, позачергової сесії міської ради. Розпорядження датоване 25 березня. У порядку денному - 54 питання. Дехто з депутатів - проти.

Завтра, 29 березня відбудеться позачергова сесія міської ради. Відповідне розпорядження підписав міський голова, воно датоване 25 березня. На розгляд депутатів винесли 54 питання:

 1. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2015 рік.
 2. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.
 3. Про надання доручень управлінням виконавчих органів міської ради щодо надання інформації Державній фінансовій інспекції в Сумській області.
 4. Про внесення змін до рішення позачергової сорок шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 26.12.2014 "Про надання згоди на розміщення притулку для тварин та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Заводській, 1д".
 5. Про надання згоди на поділ земельних ділянок по вул.Головка, 15, 17.6.
 6. Про надання згоди на поділ земельних ділянок по вул.Степового Фронту, 18-28.
 7. Про надання згоди на розміщення багатоквартирного житлового будинку та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Марії Башкирцевої, 31а.
 8. Про надання згоди на розміщення опор ПЛ 0.4кВ та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок по вул.Журавлиній.
 9. Про надання дозволу на розроблення детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Миру, Сакко, Громадською та річкою Ворсклою.
 10. Про затвердження детального плану території кварталу, обмеженого вул.Енгельса, вул.Пушкарівською та вул.Артема.
 11. Про надання згоди на розміщення багатоквартирних житлових будинків та дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території 57-го мікрорайону південно-західного планувального району м.Полтава.
 12. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки по вул.Макаренка, 1а.
 13. Про затвердження проектів розподілу територій, визначення меж або впорядкування існуючих землеволодінь та землекористувань у м.Полтава.
 14. Про надання згоди на розміщення багатоквартирних житлових будинків та дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Половки, 83.
 15. Про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.
 16. Про затвердження Концепції розвитку велосипедної інфраструктури міста Полтави.
 17. Про внесення змін до рішення сесії "Про визначення обсягу і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Полтаві ради".
 18. Про питання постійного користування земельними ділянками.
 19. Про надання земельних ділянок, продовження права користування земельними ділянками ПАТ "Полтаваобленерго".
 20. Про затвердження та погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.
 21. Про врегулювання окремих питань щодо власності на земельні ділянки.
 22. Про затвердження розпоряджень міського голови.
 23. Про прийняття квартир до комунальної власності міста Полтава.
 24. Про прийняття до комунальної власності міста Полтава гуртожитків по вул. Курчатова, 18 та Майдану Незалежності, 3.
 25. Про списання комунального майна.
 26. Про прийняття до комунальної власності міста гуртожитку по вул. М.Бірюзова, 66.
 27. Про надання згоди на передачу об'єктів нерухомого майна з комунальної власності територіальної громади міста Полтави у державну власність.
 28. Про внесення змін до складу постійної комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.
 29. Про внесення змін до Програми часткового відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами на заходи з підвищення енергоефективності у м.Полтава на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням п'ятдесят першої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 15 вересня 2015 року.
 30. Про зняття з балансу КП "ЖЕО №2" ПМР одноповерхового жилого будинку по вул.Рози Люксембург, 37.
 31. Про надання згоди на передачу на баланс ОСББ житлового будинку по вул.Героїв Сталінграду, 8а.
 32. Про надання згоди на передачу на баланс ОСББ житлового будинку по вул.Котляревського, 21.
 33. Про надання згоди на передачу на баланс ОСББ житлового будинку по вул. Леніна, 7.
 34. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2016 рік.
 35. Про внесення змін в додаток 1 до рішення п'ятдесятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 10.07.2015 року "Про внесення змін в додаток 1 до рішення тридцять другої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 12.07.2013 року "Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста Полтава".
 36. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в місті Полтава на 2012-2016 роки (зі змінами).
 37. Про внесення змін в додаток 2 до рішення п'ятдесятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 10.07.2015 "Про внесення змін до рішення сорок четвертої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 25.09.2014 "Про проведення щорічного міського конкурсу на об'єкт найкращого благоустрою в місті Полтава серед установ, організацій та підприємств усіх форм власності".
 38. Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м. Полтава на 2015-2018 роки.
 39. Про затвердження персонального складу конкурсної комісії по визначенню стипендіатів на отримання іменної стипендії міського голови для молодих учених м. Полтава.
 40. Про внесення змін та доповнення до Міської Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки.
 41. Про затвердження Статутів Комунальних Закладів, підпорядкованих управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в новій редакції.
 42. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Полтава на 2016-2020 роки.
 43. Про внесення змін до "Програми економічного і соціального розвитку м.Полтава на 2015 рік".
 44. Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради та визначення переліку адміністративних послуг, що будуть надаватись через центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.
 45. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава "Турбота" на 2016 рік.
 46. Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста.
 47. Про внесення змін до рішення позачергової сорок шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 26 грудня 2014 року "Про припинення юридичної особи — комунальної організації "Фонд підтримки підприємництва" Полтавської міської ради".
 48. Про внесення змін до рішень сесій Полтавської міської ради та затвердження положень.
 49. Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючим справами виконавчого комітету Полтавської міської ради у новій редакції.
 50. Про внесення змін до рішення позачергової другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 25 лютого 2016 року "Про здійснення повноважень, що належать до відання виконавчих органів міських рад та про структуру виконавчих органів ради, їх загальну чисельність та витрати на утримання".
 51. Про затвердження міської цільової програми "Організації підтримки та реалізації стратегічних ініціатив і підготовки проектів розвитку міста Полтави на 2016-2021 роки".
 52. Про затвердження Положення про партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтаві у новій редакції.
 53. Про затвердження міської цільової програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтаві на 2016-2020 роки" у новій редакції.
 54. Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування м. Полтава та фінансової підтримки засобів масової інформації на 2016 рік.

Однак деякі депутати виступили категорично проти такого термінового призначення сесії.

Олександр Шамота, представник ППЛ, написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

54 питання порядку денного?! Жодної погоджувальної наради керівників фракцій! Ігнорування депутатських проектів рішень при формуванні порядку денного! Відсутність на сайті всіх проектів рішень! Скликання сесії з порушенням Законів України та регламенту! Ось вам підготовка нової міської влади до сесії! Довго ще цей безлад буде продовжуватись?

Щоправда, погоджувальну нараду мер таки скликав - вона відбудеться сьогодні о 15:00.

Юліан Матвійчук, лідер фракції ВО "Свобода" у міськраді, розкритикував підхід до одного з питань. Зокрема, націоналіст зазначив:

Одне з питань сесії Полтавської міської ради, яка відбудеться у вівторок о 10:00 - "Про встановлення розміру пайової участі у розвитку інфраструктури міста". Отже. У Полтаві є два гіганти-забудовники - це ТзДВ "Полтаватрансбуд" та ТОВ "Сучасний дім". За кожен свій будинок, який вони здають в експлуатацію, сплачується так звана "пайова участь" у розмірі чотирьох відсотків до міського бюджету. Але! Вищезазначене питання порядку денного зменшує пайову участь цих двох гігантів на п'яти будинках з чотирьох відсотків до 0.05 відсотка! Мотивують це так, цитую: "Враховуючи активну участь у соціально-економічному розвитку міста". Для прикладу: якщо раніше від "Полтаватрансбуд" для будинку по вул.Вузька 7-а пайова участь до бюджету сплачувалась у розмірі 495 347 грн., то після завтрашньої сесії в бюджет піде лише 6 191 грн. Якщо взяти загальну вартість по п'яти будинкам (два комплекси по вул.Вузька 7-а, вул.Головка 17, вул.Головка 19, бульв.Боровиковського 2/2) 3 млн. 755 тис. 681 грн! Ці гроші могли б піти в міський бюджет від пайової участі, наразі піде лише 46 тис 448 грн. Користуючись нехитрою математикою маємо різницю - 3 млн. 709 тис. 233 грн. - в чиїх карманах пропали ці кошти? Ось саме про це ми й говорили, коли "ширка" об'єднала в собі чотири фракції, які безбожно дерибанять наше місто.

сесія, міськрада, Мамай, Матвійчук, Шамота

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.