19:30 13.10

Футбол. Чемпіонат Полтавщини. 9-й тур. ПІДСУМКИ

У суботу, 13 жовтня, відбулися тільки два з п'яти матчів дев’ятого туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів.

Вища ліга. 9-й тур

Рокита — Великі Кринки — 3:3. Команди видали шалений трилер, який не міг не сподобатись уболівальникам. Господарі пропустили на першій хвилині гри, потім відігралися та двічі вели у рахунку, але на останній хвилині компенсованого часу пропустили після удару Романа Кирпиченка, який цього дня відзначився хет-триком.

Колос (Великі Сорочинці) — Нафтохімік - 3:1. Господарі не без проблем (у середині другого тайму рахунок був 1:1) взяли три очки у матчі проти аутсайдера, та вийшли на третє місце в таблиці.

Долю матчів "Олімпія — Інваспорт" та "Колос" (Лазірки) — "Фламінго" буде вирішувати ФФП.

Матч "Легіон" — "Карлівка" не відбувся через зняття команди гостей із турніру.