ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:09 30.03


Злата Огневич заспіває для полтавців і кременчужан

У рамках всеукраїнського туру відома співачка Злата Огневич завітає на Полтавщину: 20 травня - до обласного центру, а наступного дня - до Кременчука.

Ця співачка неймовірної краси не вимагає зайвої реклами - її чарівний голос назавжди полонив Європу після виступу на конкурсі "Євробачення-2013". Вона та, хто ніколи не зраджує собі і при цьому вона ніколи не буває однаковою! Злату, яка народилася в Росії, цілком можна вважати одним із найкращих голосів і патріотів України.

У рамках туру містами країни можна буде почути її відомі хіти, а також кілька народних пісень у сучасній обробці. Не обійдуться концерти без нових пісень Огневич, про які ще не знає широкий загал. Це будуть приємні сюрпризи для прихильників незаперечного таланту красуні.

Мої шанувальники з усієї України багато років поспіль просили мене про концерти в їх рідних містах. Нарешті з'явилася така можливість нам зустрітися і особисто познайомитися!

 - каже Злата Огнєвіч про свій тур по Україні, у рамках якого вона завітає до Полтави та Кременчука.

За словами артистки, вона для кожного з концертів готує особливу програму: "У кожному з міст своя особлива атмосфера, тому мені хочеться подарувати людям свої пісні, свій настрій і щоб це було унікально!"

Вартість квитків на концерти Злати на Полтавщині - 100-250 гривень.

культура, музика, концерт, Огневич

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.