21:30 11.11

"Ворскла" без шансів програла "Шахтарю". ФОТО

У неділю, 11 листопада, у календарному матчі футбольної прем'єр-ліги ворскляни на своєму полі без шансів програли чинному чемпіону України - "Шахтарю" - 0:2.

Ворскла — Шахтар — 0:2

Голи: Нем 19, Майкон 41.

Незабитий пенальті: Мораеш 71 (воротар).

Ворскла (4-2-3-1): Шуст — Пердута, Чижов, Даллку, Артур — Шарпар (Мисик 87), Скляр, — Ребенок (Саків 46), Габелок, Сапай (Сергійчук 74) — Коломоєць.

Запасні: Ткаченко, Одарюк, Мартиненко, Кане. Тренер — Василь Сачко.

Шахтар (4-2-3-1): П'ятов — Матвієнко, Хочолава, Кривцов, Ісмаїлі — Алан Патрік, Майкон — Тайсон (Дентіньо 90+2), Коваленко, Нем (Болбат 79) — Мораеш (Кайоде 88).

Запасні: Шевченко, Ракицький, Тотовицький, Марлос. Тренер — Паулу Фонсека.

Арбітр — Козиряцький (Запоріжжя).

Попередження: Скляр 66 — Майкон 68.

11 листопада. Полтава. Стадіон "Ворскла". 3500 глядачів. 1 градус.

Ворскляни грали проти гранда на третій день після важкого поєдинку у Лізі Європи. У команди Василя Сачка не вистачило ні емоцій, ані сил, ані майстерності, щоби на рівних протистояти донеччанам, які після 0:6 у Манчестері мали намір якнайшвидше забути той кошмар.

До перерви перевага гостей не викликала сумнівів — вони двічі забили, маючи три моменти, а самі нічого не дозволили створити ворсклянам. Голами відзначилися бразильці Нем і Майкон.

Лише у другому таймі біло-зелені створили кілька моментів біля воріт екс-ворсклянина Андрія П'ятова, проте полтавцям не вистачило влучності у завершальній фазі атак. Чимало шансів мали і гості, найкращий серед яких — пенальті за фол Сапая на Ісмаїлі — не реалізував ще один бразилець Мораеш. У цьому моменті форварда переграв Богдан Шуст.

Після 15 турів ворскляни мають 8 перемог, 7 поразок, жодної нічиєї та від'ємну різницю забитих і пропущених голів. Та четверту позицію у турнірній таблиці УПЛ.