ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:42 31.03


За вбивство у своєму будинку кременчужанин проведе в тюрмі десять років

У Кременчуцькому районі чоловік вбив невідомого, який вдерся до нього в будинок, обухом сокири. За це суд присудив десять років тюрми. Обвинувачений подав апеляцію, але програв її.

Апеляційний суд Полтавщини залишив без задоволення скарги обвинуваченого у вбивстві та його захисника. Тому вирок Крюківського районного суду м.Кременчука відносно обвинуваченого залишено без змін. Згідно з вироком суду першої інстанції, притягуваному призначили десять років позбавлення волі та стягнули на користь сім'ї загиблого 205 тисяч гривень.

26 червня 2015 року в с.Чечелево Кременчуцького району обвинувачений Сергій повернувся додому, де застав незнайомця. Між чоловіками зав'язалася сварка, потім вони почали битися. Потім господар будинку схопив сокиру і вдарив обухом невідомого чоловіка не менше чотирьох разів.

Згідно з інформацією, отриманою нами в Єдиниму державному реєстрі судових рішень, обвинувачений Сергій не викликав швидку та правоохоронців. Тіло загиблого пролежало посеред будинку притягуваного два дні, доки його випадково не виявив сусід Сергія.

На суді чоловік визнав свою провину частково, зазначивши, що просто перевищив межі необхідної оборони. Однак кваліфікацію дій суд не змінив, зазначивши, що господар будинку свідомо вбив незнайомця.

В апеляційній скарзі обвинувачений просив пом'якшити призначене судом покарання. Проте колегія суддів зауважила, що винесений вирок є законним, обґрунтованим і справедливим. Тому судді залишили вирок Крюківського районного суду без змін.

Ухвала Апеляційного суду Полтавщини вже набрала законної сили. Однак обвинувачений може її оскаржити до 16 червня, подавши касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ України.

бійка, Кременчук, убивство, суд, Чечелево

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.