ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:07 02.04


У перший же день нересту поліція впіймала браконьєрів із 70 кг риби

Першого квітня правоохоронці вилучили більше 70 кг риби, незаконно виловленої у Сулинській затоці Кременчуцького водосховища, в межах території ландшафтного заказника "Сулинський".

За попередніми підрахунками, сума збитків, завданих водним ресурсам, складає 25 тисяч гривень.

За інформацією керівника лінійного пункту поліції в річковому порту Кременчук Олега Стешенка, діяльність трьох рибалок підпадає під ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним промислом).

Так, зокрема, рейдовою групою Кременчуцького відділу поліції виявлено та задокументовано факт незаконного рибного промислу 29-річного мешканця Глобинського району, який за допомогою риболовної сітки (що є забороненим знаряддям лову) з використанням гумового човна незаконно виловив у Сулинській затоці 23 кілограми риби різних видів.

Цього ж дня у 48-річного мешканця Семенівського району, який також рибалив на човні на території ландшафтного заказника і використовував риболовну сітку правоохоронці вилучили 33 кілограми риби.

Третім порушником кримінального законодавства виявився 21-річний молодик, незаконну діяльність якого припинили у Сулинській затоці, поблизу села Липове. За допомогою сітки чоловікові вдалося видобути 21 кілограм риби різних видів.

За фактами незаконного зайняття рибним промислом відкриті кримінальні провадження (ч.1 ст.249 Кримінального кодексу України). Санкція вказаної статті передбачає штраф від 1700 до 3400 гривень або обмеження волі на строк до трьох років.

Також, в процесі реалізації першочергових профілактичних заходів, передбачених операцією "Нерест", правоохоронці виявили п’ятьох порушників правил рибальства, відносно яких складені адміністративні матеріали за частиною 3 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Недотримання встановлених законом правил тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 гривень.

браконьєри, нерест, поліція

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.