12:48 03.04

Іван Іванов фінішував шостим на етапі Кубка світу з триатлону

У Нью-Плімуті (Нова Зеландія) відбувся другий цьогорічний етап Кубка світу з триатлону, на якому успішно виступив полтавський динамівець Іван Іванов.

У першості серед чоловіків (70 учасників) наш земляк фінішував на високому шостому місці з результатом - 53 хвилини 35 секунд. Статистика подолання дистанції Івановим така: плавання - 9 хвилин 52 секунди, переодягання перед велогонкою - 29 секунд, велогонка - 28 хвилин 11 секунд, переодягання перед бігом - 24 секунди, біг - 14 хвилин 38 секунд.

У Новій Зеландії Іван Іванов також заробив 1800 доларів США у якості преміальних.

Переможцем 2-го етапу Кубка світу став Ричард Маррей (ПАР) - 53:08 (заробив 7500 доларів), срібним призером став Андреас Шиллінг (Данія) - 53:28 (6000), бронзовим - Ростислав Пєвцов (Азербайджан) - 53:32 (4500).

Ще один українець - Данило Сапунов у Нью-Плімуті фінішував на 54-му місці (57:02).

Кубок світу 2016 року з триатлону складається загалом із 11-ти етапів. Перший із них відбувся в Австралії, другий - у Новій Зеландії, наступні етапи проходитимуть у Китаї, Мексиці, Італії, Австрії, Угорщині, Канаді, Еквадорі, Кореї та Японії.