18:52 03.04

Аліна Смірнова виграла чемпіонат України з плавання

У Білій Церкві відбувся чемпіонат України з плавання серед юнаків і дівчат, за підсумками якого "дівоча ескадра" Полтави завоювала шість медалей - золоту, дві срібні та три бронзові.

Чотири медалі наші юні землячки завоювали в індивідуальних номерах програми. Чемпіонкою країни стала Аліна Смірнова, яка перемогла на дистанції 200 метрів батерфляєм із результатом - 2 хвилини 43,18 секунди. Вона ж стала бронзовою призеркою на 100-метрівці брасом (1:17,37).

Її сестра Аліса Смірнова у плаванні вільним стилем виборола "срібло" на 400-метрівці (4:45,84) і бронзу - на 200-метрівці (2:18,72).

Ще дві медалі дівочого чемпіонату в естафетах завоювала збірна полтавської ДЮСШ-3: срібну - у комбінованій естафеті 4х50 метрів (Каміла Ісаєва, Аліна Смірнова, Вікторія Вахтіна, Аліса Смірнова) - 2 хвилини 17,43 секунди та бронзову - в естафеті 4х50 метрів вільним стилем (Аліса Смірнова, Олена Дяченко, Вікторія Вахтіна, Аліна Смірнова) - 2 хвилини 03,92 секунди.