14:56 05.04

Полтавські гирьовики вибороли європейські ліцензії

У Києві відбувся Кубок України серед чоловіків та чемпіонат України серед юніорів із гирьового спорту за версією Союзу гирьового спорту України Полтавці перемогли у командних заліках серед чоловіків та юніорів.

Головний тренер збірної Полтавщини, заслужений тренер України Олег Мороз повідомив:

У номінації "Двоборство" у змаганнях Кубка України переможцями стали полтавці Руслан Срібний (до 63 кг), Ігор Гавришко (до 78 кг), Олег Коломієць (до 85 кг), Микола Ткаченко (до 95 кг), срібним призером - Віталій Білоус (до 78 кг), бронзовим - Олег Горбатко (до 63 кг). У номінації "Довгий цикл" у полтавців - 5 медалей: дві золоті виграли В'ячеслав Задорожний (до 63 кг) і Дмитро Назаренко (до 95 кг), дві срібні - Олег Коломієць (до 85 кг)і Ярослав Сушко (понад 95 к) та бронзова - Іван Дзюбенко (понад 95 кг). Крім того чоловіча та юніорська збірні Полтавщини стали чемпіонами у гирьових естафетах.

Уперше виконали норматив майстра спорту юніори Полтавщини - Ярослав Ковальов, Євген Остапчук (студенти Полтавського політехнічного коледжу) та Олександр Хватов - учень школи села Попівка Карлівського району.

За підсумками чемпіонату країни вісім гирьовиків Полтавщини вибороли ліцензії на право участі в чемпіонаті Європи-МСГС (Міжнародного союзу гирьового спорту), який відбуватиметься у травні у Гданську (Польща).