ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:03 05.04


"Спринтер" виграв чемпіонат Полтави. Пам'ять Андрія Кузнєцова вшанують міжнародним турніром

У вищій лізі чемпіонату Полтави з волейболу 2015-2016 років визначилися чемпіон та призери.

Президент Полтавської міської федерації волейболу Ігор Семенча розповів нашому сайту про перебіг подій у чемпіонаті міста з волейболу:

Цього сезону у чемпіонаті Полтави точилася запекла боротьба. Жодній команді не судилося пройти всю турнірну дистанцію без поразок. На першому етапі змагалися 12 команд, на другому - шість. Навіть чемпіон міста - команда "Спринтер" - у 16 матчах зазнала двох поразок, однієї на першому етапі, ще однієї - на другому. Срібним призером стала "Україна", бронзовим - Технічний університет. А ось кременчуцька команда "Нафтохім" фінішувала на четвертому місці. У складі чемпіонів грали Сергій Ільїн, Сергій Пономаренко, Сергій Чайка, Олександр Бабаскін, Ігор Слинько, Сергій Тертишний, Віктор Гета, Віталій Сухінін.

Також Ігор Семенча повідомив:

Нині у Полтаві визначається чемпіон у першій лізі - тут у серії до двох перемог грають команди "Факел" і ПУЕТ. Але й після завершення змагань у першій лізі волейбольне життя Полтави продовжить "пульсувати", причому на більш високому рівні - національному і міжнародному. Міська федерація волейболу 22-24 квітня організовує представницький турнір, присвячений 50-річчю нашого легендарного земляка, одного із кращих волейболістів світу Андрія Кузнєцова - він народився 23 квітня. Учасниками цього турніру будуть "зірки" волейболу не лише України, а й інших країн.

спорт, волейбол

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.