ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 16.05


179-й Об'єднаний навчально-тренувальний центр військ зв'язку відзначив 60-річний ювілей

Святкові заходи в одному з найстаріших військових навчальних закладів розпочалось урочистим шикуванням особового складу та мітингом.

Слова поздоровлення воїнам-зв'язківцям лунали від імені вищого командування Збройних Сил України, керівництва області та міста, ветеранських організацій.

Історія нашого навчального закладу з роками не старішає, а навпаки. Адже сьогодні серед майже семиста осіб нинішньої каденції середній вік курсантів Центру складає близько тридцяти років. – І саме особовий склад в усі роки існування своєю звитяжною працею писав нові сторінки історичного літопису частини. Особливого наповнення це набуло з початку російської агресії на Сході держави

- зазначив командир військової частини полковник Ігор Міцюк.

 Більше ста випускників нашого навчального закладу відзначені державними та відомчими нагородами, кожен третій викладач та представник командирської ланки має досвід бойових дій в операції Об'єднаних сил.

Цього дня близько ста військовослужбовців та працівників Збройних Сил були заохочені грамотами та почесними відзнаками від Міністра оборони України, Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, начальника військ зв'язку ЗС України та органів державної влади.

Позитивних вражень особовому складу додав святковий концерт мистецьких колективів, виставка творчих робіт військовослужбовців ОНТЦ та оновлена експозиція музею військ зв'язку. 

ювілей, центр військ зв'язку

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.