18:52 09.03

"Ворскла" та "Десна" голів не забили. ВІДЕО

У суботу, 9 березня, у календарному матчі УПЛ футболісти полтавської "Ворскли" зіграли внічию (0:0) з чернігівською "Десною" і відклали питання потрапляння до топ-шістки до останнього туру першого етапу чемпіонату.

Ворскла — Десна — 0:0

У протистоянні з чернігівським клубом мала вирішитися доля перепустки до топ-шістки.УПЛ.

Тепла березнева погода та статус матчу додали глядачів на трибунах, але на очах своїх найпалкіших шанувальників ворскляни не спромоглися показати гру рівня команди, яка має вирішувати серйозні завдання. Перший тайм був за гостями, які створили декілька гольових моментів, але забити їм завадила бездоганна гра Богдана Шуста у воротах.

У біло-зелених єдиний момент змарнував Павло Ребенок, який із вигідної позиції пробив прямісінько у захисника, який опинився на шляху м“яча.

У другому таймі команди грали майже без воріт, багато помилялися при передачах і часто фолили, через що гра розбилася на відрізки — від свистка до свистка.

Завершували матч ворскляни без Кане і Чижова, яких арбітр Романов вилучив в останні 10 хвилин гри.

Набравши по 28 очок обидві команди перед останнім туром першого етапу мають шанси на місце у топ-шістці.