12:40 15.04

"Ворскла" програла аутсайдеру УПЛ і продовжує летіти у прірву. ВІДЕО

У рамках 24-го туру УПЛ ворскляни програли аутсайдеру - "Арсеналу". Біло-зелені втратили впевненість у власних силах і поступаються всім поспіль в усіх турнірах. Наразі під питанням прописка клубу в УПЛ на наступний сезон.

Арсенал-Київ — Ворскла — 1:0

Гол: Калітвінцев 58.

Арсенал: Підківка, Жичиков (Сагуткін 70), Вакуленко, Башлай, Дубінчак, Танковський, Домбровський, Оріховський, Мудрик (Калітвінцев 46), Кадимян, Мезу (Ковпак 46).

Головний тренер - Ігор Леонов.

Ворскла: Ткаченко, Сапай, Мартиненко, Чеснаков, Пердута, Петровіч, Габелок, Кане, Мисик (Якубу, 83), Шехіч, Карека (Коломоєць, 68).

В. о. головного тренера - Віталій Косовський.

Вилучення: Вадим Сапай (83, друга жовта картка).

Статистика матчу, турнірне становище команд УПЛ

Ворскляни продовжують падіння у прірву. Команда не забиває з гри в офіційних матчах із минулого року.

У столиці все вирішив єдиний гол. На 58-й хвилині Вадим Сапай порушив правила на Ковпаку поблизу штрафного майданчика ворсклян, і Владислав Калітвінцев ювелірним ударом у верхній кут "зняв павутиння" — 1:0. До речі, екс-ворскляни Ковпак і Кадимян були чи не найактивнішими у цьому матчі.

На 73-й хвилині після штрафного удару м’яч у ворота киян головою забив Євген Мартиненко, але при цьому він порушив правила в атаці, і арбітр гол не зарахував.

На 83-й хвилині "Ворскла" залишилася у меншості. Другу жовту картку на рівному місці отримав Вадим Сапай. На 89-й хвилині Артем Габелок міг зрівняти рахунок зі штрафного удару, але Підківка врятував свою команду. А потім шанс врятувати нічию змарнував капітан гостей Чеснаков.