16:30 27.04

"Ворскла" здобула першу перемогу під орудою тренера Косовського

Футболісти полтавської "Ворскли" 27 квітня в Одесі перервали довготривалу серію невдач і на останніх хвилинах гри вирвали перемогу у місцевого "Чорноморця". Це перша вікторія нового тренера команди Віталія Косовського.

Чорноморець — Ворскла - 1:2

Голи: Вільхамссон 2 — Васін 84-пен., Кожухар 90+1-автогол

На 58-й хвилині Володимир Коваль не реалізував пенальті (воротар).

Чорноморець: Кожухар, Норенков, Грачов, Рижук, Трубочкін, Морозенко, Танчик, Мусолітін, Бабенко, Коваль (Чорній 76) - Вільхамссон (Павлов 77).

Ворскла: Ткаченко, Сапай, Чеснаков, Мартиненко, Ребенок (Артур 86), Габелок, Петровіч (Скляр 81) - Кане, Шарпар, Васін, Коломоєць (Гиоргадзе 85).

Команда Віталія Косовського нарешті перемогла — вперше при новому наставнику. Проте три очки в Одесі виявилися для гостей дуже складними. Ворскляни пропустили швидкий та дуже красивий гол, а потім дозволили господарям створити ще декілька небезпечних моментів біля воріт Ткаченка, але воротар полтавців діяв бездоганно.

Саме Ткаченко взяв пенальті у другому таймі — і цей епізод можна вважати ключовим у грі. Стався перелам — ворскляни заграли набагато краще, проявили характер, волю — і це принесло результат. Якщо Коломоєць двома своїми супермоментами не скористався, то на допомогу біло-зеленим прийшли їхні давні друзі — пенальті та автогол. Рука Чорнія дозволила гостям в ендшпілі відновити рівновагу, а вже у компенсований арбітром час після непоганого удару Габелка м'яч влучив у стійку, потім — у спину одеського воротаря та перетнув лінію воріт — 1:2.

Полтавці, нарешті, можуть спокійно готуватися до наступного сезону — запасу очок має вистачити, щоби залишитися в еліті.