14:00 12.04

Бокс. Віктор Вихрист залишився без олімпійської ліцензії

Кременчуцький боксер Віктор Вихрист програв у другому турі олімпійської кваліфікації і залишився без нагород та ліцензії на Олімпіаду.

11 квітня у Самсуні (Туреччина) у турнірі Європейської олімпійської кваліфікації з боксу кременчужанин Віктор Вихрист програв у другому турі змагань вагової категорії понад 91 кг – і залишився без нагород та олімпійської ліцензії.

В 1/8 фіналу наш земляк поступився минулорічному бронзовому призеру чемпіонату світу Джозефу Джойсу (Велика Британія) - 0:3. Усі троє суддів віддали перевагу за очками британцю: Вонг Тронг (В'єтнам) - 29:28, Хічем Менчу (Туніс) - 30:27, Хосе Ортіз (Пуерто-Ріко) - 29:28.

Сьогодні, 12 квітня, у Самсуні полтавець Олександр Хижняк в 1/8 фіналу Європейської олімпійської кваліфікації (до 81 кг) зустрічатиметься на ринзі з Матеушем Тріком (Польща), який перед цим - в 1/16 фіналу - переміг Полінейкіса Каламараса (Греція) - 2:1.