20:15 07.05

Футбол. Чемпіонат Полтавщини: "Олімпія" стартувала з перемоги над юними ворсклянами

У вівторок, 7 травня, на стадіоні "Лтава", що на Крутому Березі, відбувся матч стартового туру чемпіонату Полтавської області з футболу, в якому 17-річні ворскляни приймали минулорічного чемпіона.

Команда з Миргородщини довела свою перевагу у класі та досвіді, проте юні ворскляни діяли дуже достойно, особливо у першому таймі. Команда Олександра Омельчука мала декілька гольових моментів і одного разу навіть забила, щоправда, із офсайду.

Рахунок же було відкрито наприкінці першого тайму — відзначився ювелірним ударом під стійку Роман Кирпиченко. А після перерви дубль оформив Євген Стрельцов, який вийшов на заміну.

У підсумку — впевнена перемога гостей — 0:3.

У матчі юнацьких складів перемогли господарі — 4:0.

11 травня, в суботу, на команду Олександра Кулика чекає ще один візит до обласного центру, в гості до СК "Полтава". Це буде центральний матч другого туру обласного чемпіонату. Гра відбудеться на динамівській арені. Початок — 13:00 (юнаки — 11:00).